عمومی

گفتینو چیست؟
+

گفتینو سرویس ارائه دهنده خدمات گفتگوی آنلاین بین مدیران سایت ها با کاربران و مشتریان خود است که امکان گردآوری رفتار مشتری و مخاطبان شما را برای پشتیبانی بهتر از خدمات سایت و فروش بیشتر محصولات فراهم کرده است. شما با استفاده از این سامانه ، راه ارتباطی جذابی برای مکالمه با کاربران و جلب اعتماد و پیشرفت فعالیت های خود بدست خواهید آورد.

چطور از گفتینو استفاده کنم؟
+

استفاده از گفتینو بسیار ساده است. بطور خلاصه کافیست در سایت ثبت نام کرده و کد سامانه گفتینو را در سایت خود درج کنید. سپس از محیط مدیریت سامانه اقدام به پشتیبانی و صحبت با کاربران خود کنید. برای توضیحات بیشتر به صفحهراهنمای گفتینو مراجعه کنید.

گفتینو را می توانم در هر سایت یا وبلاگی استفاده کنم؟
+

شما می توانید گفتینو را به راحتی روی تعداد نامحدود وب سایت و یا وبلاگ های متفاوت نصب کنید و تفاوتی ندارد که شما از کدام بسته استفاده می‌کنید.

استفاده از گفتینو همیشه رایگان است؟
+

بطور پیش فرض بله، همیشه رایگان است و ماهانه شارژ خواهد شد و نیاز به پرداخت هزینه ای ندارید. تنها در صورتی که بخواهید از امکانات بیشتر در سامانه استفاده کنید، لازم است بسته رایگان گفتینو را با پرداخت هزینه ماهانه یا سالانه ارتقا دهید.

اپراتور چیست؟
+

شما به عنوان مدیر سایت گاهی فرصت پاسخگویی به همه کاربران را ندارید. پس بهترین راه، افزودن نیروی کمکی با تعریف اپراتور (شخص پاسخگو) در سامانه خود خواهد بود. با این کار بصورت گروهی و با سرعت بیشتر، پشتیبانی به مشتریان را انجام دهید.

بسته های گفتینو چیست؟
+

امکانات گفتینو مانند تعداد مکالمات ماهانه، تعداد اپراتور ها، نگهداری آرشیوها و ... به شکل بسته های مختلف از جمله بسته رایگان ، استارتاپ ، حرفه ای و تجاری ارائه شده است. بطور پیش فرض بسته رایگان برای همه کاربران فعال است که شامل امکانات اصلی سامانه می باشد و نسبت به سایر بسته های غیر رایگان محدودیت هایی دارد. در صورت نیاز شما به امکانات بیشتر مثل افزایش تعداد مکالمات ، تعداد اپراتور ها و ... می توانید با پرداخت هزینه ماهانه و یا سالانه از آنها استفاده کنید. در صفحهقیمت ها، مقایسه امکانات بسته ها قابل مشاهده است.

ابزارک گفتگو چیست؟
+

پنجره کوچکی که در سایت شما باز می شود تا کاربر با شما گفتگو کند، ابزارک گفتگو است.

آرشیو گفتگوها همیشگی است؟
+

در بسته رایگان، آرشیو 30 روز گذشته مکالمات شما، قابل نگهداری است. در سایر بسته ها، آرشیو ها حداکثر 5 سال ذخیره و به آنها دسترسی دارید.

من سایت یا وبلاگ ندارم ، آیا می توانم با مشتریانم آنلاین گفتگو کنم؟
+

بله ، کافیست پس از ثبت نام در گفتینو ، از بخش نصب ابزارک ، آدرس صفحه اختصاصی گفتگوی مربوط به سامانه خود را به کاربران و مشتریان داده و بدون نیاز به هیچ اقدامی ، به راحتی گفتگوی آنلاین با آنها را داشته باشید.

شرایط استفاده و حریم خصوصی در گفتینو چطور است؟
+

اطلاعات و امنیت شما برای ما بسیار اهمیت دارد به همین دلیل قوانینی را تنظیم کردیم که می‌توانید در صفحهقوانین و مقرراتمطالعه کنید تا با شناخت بهتر و اطمینان خاطر بیشتری ، از خدمات گفتینو استفاده نمایید.

آیا امکان تست سامانه گفتینو با امکانات کامل وجود دارد؟
+

بله، پس از ثبت نام در گفتینو، 15 روز بطور آزمایشی امکانات کامل در اختیار شما خواهد بود.


عملکرد سامانه

چطور با کاربرانم گفتگو کنم؟
+

پس از درج کد گفتینو در سایت خود، باید منتظر بمانید تا بازدیدکنندگان شما پیام بدهند و پاسخگویی را شروع کنید. البته می توانید در صفحه نمایش بازدیدکنندگان آنلاین، شما سر صحبت را با مخاطب مورد نظر باز کرده و شروع کننده گفتگو باشید.

چطور از درخواست گفتگوی کاربران مطلع شوم؟
+

اگر در پنل مدیریت سامانه باشید، توسط صدای هشدار و همچنین Notification مرورگر خود از پیام های جدید کاربران آگاه خواهید شد.

آیا هر پیامی که کاربر برایم ارسال می کند یک مکالمه محسوب می‌شود؟
+

خیر ، هر پیام ارسالی یک "مکالمه" محسوب نمی‌شود. اولین پیام ارسالی شما به کاربر در اولین گفتگو، ایجاد یک "مکالمه" است و این کاربر ممکن است در دراز مدت چندین بار با شما گفتگو کند که همگی فقط یک "مکالمه" محسوب می‌شود.

منظور از محدودیت تعداد مکالمات جدید بصورت ماهانه چیست؟
+

شما می توانید ماهانه با تعداد مشخصی افراد جدید که تا کنون هیچ گفتگویی با آنها نداشته اید به اضافه افرادی که تا امروز با آنها مکالمه داشتید، گفتگو کنید(مثلا اگر ماهانه 100 مکالمه جدید دارید و قبلا با 2000 نفر گفتگو داشته اید، محدودیت مکالمه ماهانه برایتان 2100 خواهد بود)

آیا تعداد پیام های ارسالی و دریافتی در هر مکالمه محدودیت دارد؟
+

خیر، در هر مکالمه می توانید با خیال آسوده بطور نامحدود پیام/فایل ارسال و دریافت کنید.

آیا پس از بستن هر گفتگو و باز شدن مجدد، آن مکالمه جدید به حساب می آید؟
+

خیر، در واقع این مکالمه همان گفتگوی قدیمی شماست و جدید محسوب نمی شود و از اعتبار مکالمات شما کسر نخواهد شد.

اگر در سامانه آفلاین باشم ارتباط کاربران با من چگونه است؟
+

وقتی شما روی سامانه آنلاین نباشید ، 4 حالت پیش بینی شده است که در بخش تنظیمات می توانید اعمال کنید:
1- ابزارک گفتگو بطور معمول در سایت نمایش داده شود 2- ابزارک گفتگو در سایت نمایش داده نشود 3- پیامی به کاربر نمایش داده شود 4- فرم تماس برای کاربر نمایش داده شود

در صفحه تنظیمات سامانه ، پاسخ آماده و پیام خودکار چه فرقی دارند؟
+

پاسخ های آماده ، پیام هایی هستند که شما را در هنگام گفتگو و ارسال پیام به کاربر ، از نوشتن مجدد آنها بی نیاز می کند. کافیست پیام های پر تکرار خود را اضافه کرده و در موارد نیاز ، سریع و آسان ، آنها را برای کاربر ارسال کنید.
پیام خودکار ، پیامی است که قبل از شروع گفتگو ، بصورت اتوماتیک بعد از زمان مشخصی که تعیین کردید به کاربر نمایش داده خواهد شد.(مثلا : سلام. چطور میتونم کمکتون کنم؟)

اپراتورهای سامانه من به چه بخش هایی دسترسی دارند؟
+

بطور کلی اپراتورهایی که برای سامانه خود تعریف می کنید فقط به صفحهگفتگوهای بازشما دسترسی دارند و دسترسی به دیگر بخش ها ندارند. البته می توانید در صفحهمدیران - اپراتورهاتنظیمات دسترسی آنها را تغییر دهید.

آیا پیام خودکار در هر شرایطی به کاربر نمایش داده می شود؟
+

پیام خودکار زمانی که سامانه آفلاین باشد یا کاربر دارای گفتگوی باز با شما باشد به او نمایش داده نخواهد شد. ضمن اینکه اگر کاربر یکبار روی دکمه X در پیام خودکار روی سایت بزند، سامانه برای او در آینده پیام خودکار نمایش نخواهد داد تا باعث ایجاد مزاحمت نشود.

چرا امکان ضبط و ارسال صدا در سامانه برای من نیست؟
+

امکان ضبط و ارسال صوت برای سامانه هایی که بسته خریداری کرده باشند فعال خواهد بود. ضمن اینکه مرورگرها اجازه ضبط صدا را روی صفحاتی از سایت شما که دارای پروتکل https باشد می دهند.

چطور اطلاعات کاربران سایتم را به گفتینو ارسال کنم تا بدانم در حال گفتگو با چه شخصی هستم؟
+

چنانچه اطلاعات کاربران یا بازدیدکنندگان سایت خود را مثل نام/ایمیل/تلفن... دارید ، می توانید از طریقمستنداتیکه گفتینو ارائه کرده، آنها را به گفتینو ارسال کنید تا در هنگام مکالمه ، مشخصات افراد در بخش اطلاعات کاربریشان قابل مشاهده باشد.

اگر گفتگویی بسته شد، چطور دوباره آن را باز و به کاربر پیام ارسال کنم؟
+

به بخش آرشیو گفتگوها رفته و وارد گفتگوی مربوطه شوید، با ارسال پیام به کاربر، گفتگو مجدد باز خواهد شد.

گفتینو را روی چند سایتم نصب کردم، چطور متوجه شوم کاربر از کدام سایت من پیام می دهد؟
+

هنگام گفتگو یا مشاهده بازدیدهای سایت ، در قسمت مشخصات کاربر ، کلیه اطلاعات مربوطه از جمله صفحه بازدید شده توسط کاربر قابل مشاهده است.

چطور بدانم کاربر از کدام صفحه وارد سایت من شده است؟
+

در بخش مشاهده رفتار کاربر ، در لیست صفحات بازدید شده ، موس را روی آدرس صفحات ببرید تا لینک صفحه ارجاع کاربر را ببینید.


بسته های گفتینو

بسته 15 روز آزمایشی اولیه همان بسته رایگان است؟
+

پس از ثبت نام ، می توانید 15 روز از امکانات کامل سامانه با بسته آزمایشی استفاده کنید و پس از آن بسته رایگان همیشگی برایتان فعال خواهد شد.

بسته رایگان را تا چه زمانی می توانم استفاده کنم؟
+

بسته رایگان همیشگی است و میتوانید بدون پرداخت هزینه استفاده کنید که ماهانه بدون انجام هیچ اقدامی، بطور اتوماتیک برای شما تمدید خواهد شد.

تفاوت بسته های مختلف در چیست؟
+

در صفحهقیمت ها، تفاوت امکانات بسته ها از جمله تعداد مکالمات ، تعداد اپراتورها، زمان نگهداری آرشیو و سایر موارد قابل مشاهده است.

امکان سفارش بسته اختصاصی با توجه به حجم مکالمه و اپراتورهای مورد نیازم را دارم؟
+

بله، در صورت تمایل می توانید بسته اختصاصی خود را به ما پیشنهاد داده و تعرفه مورد نظر اعلام خواهد شد. بدین شکل کافیست بصورت دوره ای بسته سفارشی خود را تمدید کنید.

آیا هر گفتگوی جدیدی که کاربران شروع می کنند، از اعتبار مکالمات من کسر می شود ؟
+

خیر ، تا زمانی که شما در آن گفتگو اولین پاسخ را به آنها ارسال نکنید، از اعتبار شما کسر نخواهد کرد.

پس از پایان اعتبار بسته، در صورت عدم تمدید و پرداخت، چه اتفاقی می افتد؟
+

سامانه شما به بسته رایگان تنزل پیدا خواهد کرد و محدودیت های بسته رایگان از نظر امکانات قابل استفاده و عدم ذخیره تعداد گفتگوهای باقیمانده از بسته قبلی، برای شما اعمال خواهد شد.

در صورت پرداخت هزینه، بسته جدید چه زمانی فعال می شود؟
+

بلافاصله پس از پرداخت ، بسته جدید برای شما فعال خواهد شد.

پس از خرید بسته، پشیمان شدم. امکان برگشت هزینه می باشد ؟
+

خیر ، متاسفانه امکان برگشت هزینه نیست.

اگر بسته رایگانم را ارتقا بدهم، امکان دسترسی به پیام های قدیمی من هست؟
+

بله ، آرشیو گفتگوهای یک ماه گذشته سایت شما قابل بازگردانی خواهد بود.

تعداد مکالمات من زودتر از مدت اعتبار بسته تمام شد. چه کنم؟
+

اگر تعداد مکالمات باقیمانده شما زودتر از موعد انقضای بسته تمام شد، میتوانید مجدد بسته فعلی خود یا بسته بالاتر را خریداری کنید. تعداد روزهای باقیمانده از بسته قبل، به زمان اعتبار بسته جدید شما نیز اضافه خواهد شد (اگر بطور مثال بسته ماهانه داشتید و روز 20 ام تعداد مکالمات باقی مانده شما صفر شد، پس از خرید، در بسته جدید ماهانه بجای 30 روز اعتبار، 40 روز اعتبار خواهید داشت).

اگر زودتر از پایان اعتبار بسته تمدید کنم، تکلیف تعداد مکالمات باقی مانده چیست؟
+

اگر تمایل به تمدید زودتر از زمان انقضای بسته دارید، نگران نباشید مکالمات باقی مانده شما به بسته جدید اضافه خواهد شد.


help_outlineآیا سوال دارید !

اگر هنوز نیاز به اطلاعات بیشتر دارید ، راحت باشید و از ما بپرسید!تماس با ما