حق بروز رسانی و ایجاد تغییرات در این قوانین بدون هیچ اطلاع قبلی برای گفتینو، محفوظ است. همچنین در صورت عدم رعایت هر کدام از موارد زیر ، دسترسی شما به خدمات گفتینو محدود خواهد شد.


۱. گفتینو سامانه گفتگوی آنلاین بین مدیران و اپراتورهای یک مجموعه با کاربران خود می‌ باشد‌.

۲. کلیه اصول و رویه‌های گفتینو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و شما نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستید. گفتینو حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را بصورت کلی یا جزیی دارد و موارد اصلاح شده یا تغییرات را از سایت اعلام می کند.

۳. برای تسهیل دسترسی کاربران، گفتینو ارتباط هایی را به سایت های دیگر ایجاد می نماید. به منظور اتصال به این سایت ها لازم است ابتدا شرایط استفاده از آن مطالعه شود، گفتینو در قبال محتوای موجود در این سایت ها هیچ گونه مسئولیتی ندارد. ضمن اینکه پیوند به این سایت ها به معنای تایید محتوا، محصولات و خدمات موجود در این سایت ها و یا هر نوع ارتباط با اداره کنندگان آنها نمی باشد.

۴. گفتینو از طریق روشهای استاندارد ، به طور اتوماتیک زمانی که کاربران وارد سایت شما می شوند، اطلاعات اولیه کاربر و بازدیدها را از جمله آدرس آی پی، نوع مرورگر، سیستم عاملی که استفاده می کنند و سایر اطلاعات عمومی را دریافت می کند که این عمل برای شناسایی علایق و رفتار مشتریان و افزایش بهره وری از خدمات وب سایت را در پی خواهد داشت.

۵. به دلیل سهولت در پرداخت ها و استفاده از خدمات ، هزینه ها در گفتینو برحسب "تومان" ارائه می شود.

6. در صورتی که پرداخت کاربر به صورت ناموفق انجام پذیرد و مبلغ از حساب کاربر کسر شده باشد این مبلغ طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت ناموفق به حساب پرداخت کننده برگشت داده خواهد شد، در صورت عدم برگشت طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت ، کاربر باید اطلاعات دقیق پرداخت را از طریق ایمیل برای گفتینو ارسال کرده تا پیگیری های لازم صورت گیرد.

۷. کاربر از هر طریقی که با گفتینو ارتباط برقرار کند، گفتینو خلاصه ای از این ارتباطات را با هدف ارتقا سرویس دهی و پیگیری های بعدی، جلوگیری از سو استفاده های احتمالی نگهداری می کند.

۸. گفتینو برای عدم بروز اشکال یا قطعی نهایت تلاش خود را می کند. کاربر موافقت می نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات گفتینو، صبورانه برخورد نماید و مسئولیتی متوجه گفتینو نمی باشد.

۹. کاربران باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان کاربر این توافقنامه را منعقد می نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است و تضمین می کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

10. با ثبت نام در گفتینو، به گفتینو این اجازه را می دهید که بدون اطلاع قبلی نام، لوگو، آدرس سایت و شرکت شما را در لیست مشتریان خود به نمایش سایر کاربران دربیاورد.

۱۱. کاربر حق واگذاری شناسه خود به شخص دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها وعواقب آن برعهده خود کاربر است.

12. تیم گفتینو اجازه دارد در هر زمان به روزرسانی های جدید برای تمام قسمت ها اعم از ابزارک چت،اپلیکیشن ها، بخش مدیریت سامانه و ... بدون اطلاع قبلی ارائه نماید.

۱۳. اگر کاربری به مدت ۶ ماه وارد بخش مدیریت سامانه خود نشود، ابتدا گفتینو اخطاری را به آدرس پست الکترونیک شخص ارسال می کند ، در صورت عدم پاسخگویی گفتینو می تواند حساب کاربر را مسدود نماید.

۱۴. جهت جلوگیری از هر گونه سو استفاده کاربران از سامانه گفتینو، در صورت حذف گفتگوها توسط کاربر ، مکالمات تا یک ماه نزد گفتینو باقی خواهد ماند و پس از گذشت مدت زمان فوق ، اطلاعات به صورت کامل حذف و امکان بازگردانی داده ها نخواهد بود.

۱۵. گفتینو به منظور پاسخگویی به سوالات و درخواست ها ، امکان کسب اطلاعات شخصی کاربر شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن وی را دارد. این اطلاعات نزد گفتینو محرمانه تلقی می شود و بدون اجازه کاربر جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به علاوه در این خصوص کاربر به گفتینو اجازه می دهد که اطلاعات ارائه شده را بین کارکنان گفتینو برای اهداف اعلام شده به اشتراک بگذارد.

۱۶. گفتینو خود را پایبند به حفظ حریم خصوصی کاربران می داند ، لذا جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی ، اطلاعات کاربر و مکالمات وی در سایت گفتینو در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

۱7. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود ، صرفا بر عهده وی است. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به گفتینو اطلاع دهد.

18. کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف گفتینو از طریق ایمیل به نشانی hi @ goftino.com و مکاتبات کاربران نیز از طریق ایمیل ثبت شده ایشان در زمان ثبت نام خواهد بود.

۱۹. کاربر متعهد می گردد اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده از سامانه وارد کند و مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده کاربر می باشد. در هر صورت کاربر به اطلاعات خود دسترسی دارد و می تواند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نماید. کاربر باید اطلاعات خود را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نماید. همچنین متعهد است که از ایمیل اشتباه و نامعتبر استفاده نمی کند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی کند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی کند.

۲۰. کاربر مطلع است که ارسال اطلاعات و فایل های شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشا مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشد. بنابراین گفتینو مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود گفتینو تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده ناصحیح از اطلاعات کاربران می نماید. در هر صورت گفتینو هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی به کاربران ندارد.

۲۱. تمام محتویات سایت گفتینو از قبیل متون، گرافیک، لوگو، اسکریپت ها و... متعلق به گفتینو می باشد و مشمول حمایت های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین المللی می باشد. همچنین هیچ یک از محتویات سایت گفتینو قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سو استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نمی باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای گفتینو محفوظ می دارد.

۲۲. هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل کوتاهی یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود و شامل موارد زیر است اگرچه محدود به آن ها نیست : آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث غیرقابل پیش بینی طبیعی و …

۲۳. این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای نظام صنفی رایانه ای استان ارجاع می شود. نظر شورای صنفی استان قطعی و لازم الاجراست.

۲۴. گفتینو در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه فقط در سایت رسمی گفتینو به آدرس goftino.com می باشد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سو استفاده از سایت، حق پیگرد قانونی برای گفتینو محفوظ می باشد.

۲۵. چنانچه هریک از شروط، تعهدات سایت و کاربر ، در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح ، نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد این امر به معنای بی اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی باشد. عدم اعمال هر یک از مقررات این توافقنامه نشانه انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.

26. از ارائه خدمات به وب سایتهایی که فعالیت آنها مغایر با قانون کسب و کارهای آنلاین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا هر گونه اعمال تغییرات غیرمجاز در ابزارک گفتگو یا ایجاد فشار زیاد به منابع سرور های گفتینو بدون هماهنگی قبلی، معذوریم و در صورت مشاهده، حساب کاربری مربوطه مسدود و در صورت خرید بسته، هزینه پرداختی نیز به عنوان بخشی از تخلف از قوانین گفتینو عودت داده نخواهد شد.