حق بروز رسانی و ایجاد تغییرات در این قوانین بدون اطلاع قبلی برای گفتینو، محفوظ است. همچنین در صورت عدم رعایت هر کدام از موارد زیر ، دسترسی شما به خدمات گفتینو محدود خواهد شد.


 1. گفتینو سامانه گفتگوی آنلاین بین مدیران و اپراتورهای یک مجموعه با مخاطبان خود می‌ باشد‌.
 2. کلیه اصول و رویه‌های گفتینو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و شما نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستید. گفتینو حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را بصورت کلی یا جزیی دارد و موارد اصلاح شده یا تغییرات را در صورت نیاز اعلام می کند.
 3. برای تسهیل دسترسی کاربران، گفتینو ارتباط هایی را به سایت های دیگر ایجاد می نماید. به منظور اتصال به این سایت ها لازم است ابتدا شرایط استفاده از آن مطالعه شود، گفتینو در قبال محتوای موجود در این سایت ها هیچ گونه مسئولیتی ندارد. ضمن اینکه پیوند به این سایت ها به معنای تایید محتوا، محصولات و خدمات موجود در این سایت ها و یا هر نوع ارتباط با اداره کنندگان آنها نمی باشد.
 4. گفتینو از طریق روشهای استاندارد ، به طور اتوماتیک زمانی که افراد وارد سایت شما می شوند، اطلاعات اولیه و بازدیدها را از جمله آدرس آی پی، نوع مرورگر، سیستم عامل مورد استفاده و سایر اطلاعات عمومی را دریافت می کند که این فرآیند جهت شناسایی علایق، رفتار مشتریان و افزایش بهره وری از خدمات وب سایت شما را در پی خواهد داشت.
 5. به دلیل سهولت در پرداخت ها و استفاده از خدمات، هزینه ها در گفتینو برحسب "تومان" ارائه می شود.
 6. در صورتی که پرداخت کاربر به گفتینو بصورت ناموفق انجام و مبلغ از حساب کاربر کسر شده باشد، این مبلغ طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت ناموفق به حساب پرداخت کننده برگشت داده خواهد شد، در صورت عدم برگشت طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت ، کاربر باید اطلاعات دقیق پرداخت را از طریق ایمیل برای گفتینو ارسال کرده تا پیگیری های لازم صورت گیرد.
 7. کاربر از هر طریقی که با گفتینو ارتباط برقرار کند، گفتینو خلاصه ای از این ارتباطات را با هدف ارتقا سرویس دهی، پیگیری های بعدی و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی نگهداری می کند.
 8. گفتینو برای جلوگیری از بروز ایراد، اختلال یا قطعی در سامانه نهایت تلاش خود را می کند. کاربر موافقت می نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات گفتینو، صبورانه برخورد نموده و مسئولیتی متوجه گفتینو نمی باشد.
 9. کاربران باید از اهلیت قانونی لازم برای استفاده از خدمات گفتینو برخوردار باشند. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان کاربر این توافقنامه را پذیرفته است، می بایست دارای اختیارات قانونی لازم برای استفاده از سامانه گفتینو بوده و تضمین کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعای دیگری در این خصوص نخواهد داشت.
 10. با ثبت نام در گفتینو، به گفتینو این اجازه را می دهید که بدون اطلاع قبلی نام، لوگو، آدرس سایت و مجموعه شما را در لیست مشتریان خود به نمایش سایر کاربران دربیاورد.
 11. کاربر حق واگذاری شناسه خود به شخص دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها و عواقب آن برعهده کاربر مربوطه است.
 12. گفتینو اجازه دارد در هر زمان به روزرسانی های جدید برای تمام قسمت ها شامل ابزارک چت،اپلیکیشن ها، بخش مدیریت سامانه و ... بدون اطلاع قبلی ارائه نماید.
 13. اگر کاربری به مدت یک سال وارد بخش مدیریت سامانه خود نشود، ابتدا گفتینو اخطاری را به آدرس پست الکترونیک شخص ارسال کرده و در صورت عدم پاسخگویی، گفتینو می تواند حساب وی را مسدود نماید.
 14. با توجه به نوع بسته مورد استفاده کاربر، سوابق گفتگوها و اطلاعات مخاطبان آن سامانه نزد گفتینو ذخیره و تا زمان اعتبار بسته های غیر رایگان نگهداری می شود لذا در صورت استفاده از بسته های غیر رایگان و عدم تمدید به موقع، بسته رایگان در حساب کاربری مذکور فعال می شود. پس از گذشت یک ماه از عدم پرداخت و تمدید، آرشیو گفتگوها و بازدیدهای آن سامانه حذف و قابل بازگردانی نخواهد بود.
 15. کلیه فایل های تبادل شده در محیط گفتگو، حداکثر به مدت یکسال در سرورهای گفتینو نگهداری و قابل دریافت می باشد.
 16. جهت جلوگیری از هر گونه سو استفاده کاربران از سامانه گفتینو، در صورت حذف گفتگوها در آرشیو توسط کاربر، مکالمات تا یک ماه نزد گفتینو باقی خواهد ماند و پس از گذشت مدت زمان فوق، اطلاعات به صورت کامل حذف و امکان بازگردانی داده ها نخواهد بود.
 17. گفتینو به منظور پاسخگویی به سوالات و درخواست ها، امکان کسب اطلاعات شخصی کاربر شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن وی را دارد. کاربر به گفتینو اجازه می دهد که برای پیشبرد درخواست ها، اطلاعات ارائه شده را بین کارکنان خود برای اهداف اعلام شده به اشتراک بگذارد.
 18. گفتینو خود را پایبند به حفظ حریم خصوصی کاربران می داند ، لذا جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی، اطلاعات کاربر و مکالمات وی در سایت گفتینو در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.
 19. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است، لذا توصیه می شود از ارسال اطلاعات و داده های محرمانه در سامانه خودداری شود. ضمن اینکه کاربر موافقت می نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به گفتینو گزارش کند.
 20. مکاتبات کاربران با گفتینو از طریق ایمیل ثبت شده ایشان در زمان ثبت نام و از طرف گفتینو از ایمیل به نشانی hi @ goftino.com به صورت کتبی، ملاک درخواست ها می باشد.
 21. کاربر متعهد می گردد اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده از سامانه در بخش تنظیمات کاربری درج و مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده کاربر می باشد. در هر صورت کاربر به اطلاعات خود دسترسی دارد و می تواند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نماید. کاربر باید اطلاعات خود را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نماید. همچنین متعهد است که از ایمیل اشتباه و نامعتبر استفاده نمی کند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی کند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی کند.
 22. کاربر مطلع است که ارسال اطلاعات و فایل های شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشا مواجه است و هیچ سامانه ای دارای امنیت کامل نمی باشد، بنابراین گفتینو مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود گفتینو تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده ناصحیح از اطلاعات کاربران می نماید. در هر صورت گفتینو هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی به کاربران در این موضوع ندارد.
 23. تمام محتویات سایت گفتینو از قبیل متون، گرافیک، لوگو، اسکریپت ها و... متعلق به گفتینو بوده و مشمول حمایت های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین المللی می باشد. همچنین هیچ یک از محتویات سایت گفتینو قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سو استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نمی باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از گفتینو حق پیگرد قانونی را برای وی محفوظ می دارد.
 24. هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل کوتاهی یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود و شامل موارد زیر است اگرچه محدود به آن ها نیست : آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث غیرقابل پیش بینی طبیعی و …
 25. این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای نظام صنفی رایانه ای استان تهران ارجاع و نظر آن قطعی و لازم الاجراست.
 26. گفتینو در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه فقط در سایت رسمی گفتینو به آدرس goftino.com می باشد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سو استفاده از سایت، حق پیگرد قانونی برای گفتینو محفوظ می باشد.
 27. چنانچه هریک از شروط، تعهدات سامانه گفتینو و کاربر، در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح، نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد این امر به معنای بی اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی باشد. عدم اعمال هر یک از مقررات این توافقنامه نشانه انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.
 28. ارائه خدمات به افراد و سایتهایی که فعالیت آنها مغایر با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشد و یا اقدام به هر گونه تغییرات غیرمجاز در ابزارک گفتگو یا ایجاد ترافیک و فشار غیرمتعارف به منابع سرور های گفتینو بدون هماهنگی قبلی نمایند، میسر نخواهد بود و در صورت مشاهده چنین مواردی، حساب کاربری مربوطه بدون اطلاع قبلی مسدود و در صورت خرید بسته، هزینه پرداختی نیز به عنوان خسارت و بخشی از تخلف از قوانین گفتینو محاسبه و عودت داده نخواهد شد.