person_addثبت نام

برای استفاده از گفتینو ابتدا در سایتثبت نامکنید، این فرآیند بسیار ساده است و کمتر از یک دقیقه می توانید فرم مربوطه را تکمیل و در گفتینو عضو شوید.
پس از ثبت نام ، بسته آزمایشی 15 روزه برای تست و بررسی امکانات کامل سامانه برای شما فعال خواهد شد.fingerprintورود

برای گفتگو با کاربران یا مدیریت سامانه ، باید در سایت گفتینو وارد محیط کاربری خود شوید. پس از ثبت نام ، به صفحهورود کاربرانرفته و با درج مشخصات کاربری ، به بخش مدیریت سامانه وارد شوید.codeنصب گفتینو

نصب گفتینو در وب سایت به آسانی امکان پذیر است. کافیست کد مربوطه در صفحهنصب ابزارکرا کپی کرده و در کدهای قالب سایت خود قرار دهید.
توضیحات این بخش درفعالسازی گفتینو در سایت و اپلیکیشنقابل مشاهده است.

پس از ورود به حساب کاربری در گفتینو، مدیریت سامانه شامل بخش های زیر است :

textsmsگفتگوها

برای پاسخگویی به کاربران و مدیریت سامانه خود، این امکان از طریق ورود به پنل مدیریت گفتینو در مرورگر ، استفاده از اپلیکیشن اندروید گفتینو و یا پاسخگویی از تلگرام فراهم است.
عملکرد کلی سامانه به این شکل است که اگر بازدیدکننده در سایت شما پیامی برایتان ارسال کند ، گفتگوی او در صفحه گفتگو ها و در لیست"در حال انتظار"ثبت می شود و پس از ارسال اولین پاسخ از سوی شما ، این گفتگو از لیست قبل خارج و وارد لیست"گفتگوهای من"خواهد شد.
توضیحات کلی این بخش درراهنمای صفحه گفتگوهاقابل مشاهده است.


toggle_offوضعیت آنلاین/آفلاین

بطور کلی پس از ورود به بخش مدیریت گفتینو، وضعیت شما در سامانه آنلاین می شود و در صورت بستن صفحه مرورگر یا قطع اتصال اینترنت، وضعیت شما بصورت خودکار آفلاین خواهد شد. چنانچه زمانی در سامانه هستید اما تمایل ندارید وضعیتتان آنلاین باشد ، از طریق دکمه سمت چپ بالای صفحه ، وضعیت خود را به حالت آفلاین تغییر دهید.
در صورتی که وضعیت مدیر سامانه و همه اپراتورها آفلاین باشد ، وضعیت سامانه در ابزارک گفتگو نیز به حالت آفلاین نمایش داده می شود.remove_red_eyeبازدیدکنندگان

افرادی که در حال بازدید از سایت شما هستند در این بخش قابل مشاهده است. با کلیک روی هر یک از بازدیدکنندگان ، اطلاعات کامل تری از این کاربر را خواهید دید. ضمن اینکه با زدن بر روی دکمه"شروع"می توانید با کاربر گفتگو را آغاز کنید یا اگر این کاربر قبلا با شما مکالمه ای داشته است ، با زدن بر روی دکمه"گفتگو"پیام های وی را مشاهده و با او گفتگو را ادامه دهید.settingsتنظیمات سامانه

همه مواردی که قابل تنظیم در ابزارک و سامانه گفتینو شما باشد در این قسمت خواهد بود. برای هر بخش نیز دکمه"راهنمایی"موجود است که توضیحات مربوطه را برای کمک به شما ارائه می دهد.
توضیحات این بخش درراهنمای تنظیمات سامانهقابل مشاهده است.personاپراتورها

اگر نیاز دارید به صورت گروهی پاسخگوی کاربران در سامانه باشید ، می توانید اپراتور اضافه کنید تا سریعتر و بهتر پاسخگوی کاربران خود باشید
توضیحات این بخش درراهنمای بخش اپراتور هاقابل مشاهده است.personتنظیمات کاربری

ویرایش مشخصات کاربری خودتان و نیز ایجاد چندین سامانه در یک حساب کاربری را در این قسمت می توانید انجام دهید.
توضیحات این بخش درراهنمای تنظیمات حساب کاربریقابل مشاهده است.blockلیست مزاحم ها

در صفحه کاربران اخراجی ، لیست افراد مسدود شده وجود دارد. برای حذف هر کاربر از این لیست و امکان گفتگوی مجدد ، روی دکمهverified_userبزنید.assignmentآرشیو گفتگوها

تمامی مکالمات انجام شده با مخاطبان با جزییات کامل در قسمت آرشیو گفتگوها قابل دسترس است. در این بخش امکان جستجوی پیشرفته در گفتگوها، توسط پارامترهای مختلفی فراهم شده است. همچنین می توانید از کل گفتگوها یا نتایج جستجو، فایل خروجی دریافت کنید.
emoji_flags مکالمات براساس آخرین پیام تبادل شده در گفتگوها لیست می‌شوند.receiptخرید بسته

استفاده از گفتینو بطور کلی برای همیشه رایگان است ولی برای دریافت امکانات بیشتر نیاز به پرداخت هزینه دارید که در قالب بسته هایی ارائه شده است. مقایسه امکانات بسته ها در صفحهقیمتقابل مشاهده بوده و می توانید با توجه به نیاز خود آنها را خریداری کنید. در صفحه"خرید بسته"بسته مورد نظر را انتخاب و سپس آن را پرداخت کنید تا حساب کاربری شما بلافاصله با بسته انتخابی شارژ شود.help_outlineسوال دارید !

پیشنهاد می کنیم صفحهسوالات متداولرا بررسی کنید ، احتمالا جواب پرسش شما آنجاست.

اگر هنوز به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، راحت باشید و از ما بپرسید!تماس با ما